Prezentujemy przykładowe brylanty 0.40ct od "ring4you"

Brylanty oferowane są łącznie z oprawą w żółtym lub białym złocie palladowym.
Marka ring4you to przede wszystkim najwyższej klasy brylanty do pierścionków zaręczynowych. Tak wyjątkowy brylant uwieczni również inne ważne wydarzenia. Zachwyt nad jakością tutaj jest uzasadniony, gdyż lepsze brylanty po prostu nie istnieją. Potwierdzeniem tych słów jest dołączony certyfikat GIA w którym zawarta jest:

- najpiękniejsza barwa oznaczona literą D
- czystość brylantu określona jako VVS1 lub VVS2 (to parametry gwarantujące, że inkluzje wewnątrz kamienia są praktycznie niedostrzegalne i stanowią o wysokiej wartości). Ktoś pewnie tutaj powie, że są przecież diamenty lupowo czyste oznaczone jako IF. Oczywiście tak, jednak i one nie są zupełnie czyste, gdyż przy powiększeniu ponad 10x uwidocznią się mniejsze bądź większe zanieczyszczenia
- to czy brylant będzie odbijał maksymalnie dużo światła zależy od trzech parametrów składających się na tzw. szlif.
1. Cut Grade - Excellent, to najwyższa ocena pokazanych na diagramie proporcji pomiędzy płaszczyznami i kątami.
2. Polish - Excellent, to najwyższa ocena jakości wypolerowania płaszczyzn.
3. Symmetry - Excellent, to najwyższa ocena pokrywania się płaszczyzn korony z płaszczyznami podstawy oraz zależnościami kątów i krawędzi, które to w rezultacie mogą dać niezwykle pożądany i rzadki "efekt" Hearts and Arrows.
Ostatnim parametrem umieszczonym w certyfikacie to ocena nasycenia barwą niebieską w świetle ultrafioletowym. Wskaźnik - None, oznacza brak nasycenia lub bardzo nieznaczną obecność.

Faktem jest, że nie wystarczy chwalić się jakie to super cudne brylanty Ktoś oferuje, bo jak sądzę każdy tak powie. Trzeba to jeszcze udowodnić. Nie wystarczy powiedzieć, że oferowany pierścionek ma certyfikat. Wartość brylantu zależy od tego kto dokonywał niezależnej oceny i jak ona wypadła.
Brylant 3.50 ct  Cena 519 000 zł
Brylant 3.50 ct  Cena 519 000 zł

Proszę przekręcić w dowolną stronę obracający się brylant i zatrzymaj tak, aby uwidoczniło się osiem ciemnych strzałek - „Arrows”. To jest dopiero Wow!
Sprawdź ceny brylantów i wzory pierścionków.

Diaxor Firma Ryszard Domagała

Zaprasza w godzinach od 9.30 do 18.30
91-041 Łódź ul.Lutomierska 115D tel. 422 575 490
konto nr: 51 1030 0019 0109 8503 0006 2211