Najlepsze
białe złoto to palladowe!

Jedyna w Polsce,

firma Diaxor już od 15 lat oferuje białe złoto palladowe, przez jubilerów zwane szlachetnym. Cena białego złota palladowego wynosi 485 zł za gram - obrączki klasyczne. Ta nobilitująca nazwa jest uprawniona, gdyż złoto palladowe ma zdecydowanie bielszą barwę przypominającą platynę i dlatego nie wymaga rodowania. Z tego powodu lepiej kontrastuje z żółtym złotem. Ma też jeszcze jedną praktyczną zaletę - przy wielu wzorach daje większą możliwość korekty rozmiaru. Na zdjęciu widać jak dostojnie prezentują się brylanty w biżuterii ślubnej z białego złota palladowego. Wszystkie sprzedawane u Nas obrączki ślubne i pierścionki z brylantem w których w całości bądź w części występuje białe złoto są wykonane ze szlachetnego białego złota palladowego próby 0.585 ( 14 karat) i zawartości palladu 19% przez co są cenniejsze od złota próby 0.750 (18 karat) i platyny 950.

białe złoto palladowe, obrączka, pierścionek

Poniżej pokazane jest jak wyglądają obrączki, które zawierają białe złoto nierodowane z domieszką palladu ( metalu z gatunku platynowców) i z domieszką niklu. W tym miejscu wyjaśniam, że powszechnie sprzedawana złota biżuteria próby 585 zawiera czystego złota 58,5%. Pozostałe 41,5% stanowią kombinacje metali takich jak: srebro i miedź (tzw. żółte złoto), srebro i nikiel (tzw. białe złoto), srebro i pallad (tzw. białe złoto palladowe). Pallad jest obecnie droższy od złota i platyny. W handlu można spotkać obrączki z palladu, lecz nie należy ich mylić ze złotem palladowym.

białe złoto niklowe, białe złoto palladowe

Złoto palladowe

Obrączki zawierające 19% palladu wyglądają naturalnie ślicznie bez upiększania. Jest to trwałe piękno!

Złoto niklowe

Białe złoto niklowe powszechnie sprzedawane w salonach jubilerskich ma odcień żółtawy, dopiero w wyniku pokrycia rodem pięknie błyszczy. To lśnienie jest jedynie chwilowe gdyż mikronowa powłoka rodu szybko znika.

  • Złoto palladowe

    Obrączki zawierające 19% palladu wyglądają naturalnie ślicznie bez upiększania. Jest to trwałe piękno!

  • Złoto niklowe

    Białe złoto niklowe powszechnie sprzedawane w salonach jubilerskich ma odcień żółtawy, dopiero w wyniku pokrycia rodem pięknie błyszczy. To lśnienie jest jedynie chwilowe gdyż mikronowa powłoka rodu szybko znika.

W firmie Diaxor bardzo wielu klientów przekonało się, że do ustalenia rozmiaru obrączki przywiązujemy ogromną wagę. Wykonujemy tę czynność z pełnym profesjonalizmem i wręcz perfekcyjnie.

pierścienie miarowe

Aby wykonać dobrze swoją pracę, pomiary dokonujemy specjalnie wykonanymi do tego celu miernikami ze złoconego srebra. Pierścienie miarowe mają kształt obrączki z wewnętrzną soczewką o szerokościach 4, 5, i 6 mm, których używamy w zależności od profilu zamawianych obrączek ślubnych. Dokonując pomiaru za ich pomocą mają Państwo sposobność poczuć jak będzie układała się na palcu Państwa zamawiana obrączka. Takie postępowanie procentuje pełnym zadowoleniem klienta i brakiem poprawek. Szczególnie jest to ważne w przypadku obrączki z brylantami, której korekta wiąże się z powtórnym jej wykonaniem.

Prezentujemy wybrane filmy pobrane z internetu, które doskonale pokazują brylanty o idealnym szlifie.

Porównanie starego szlifu brylantowego ze szlifem nowoczesnym. Różnice w brylancji pomiędzy diamentami.

Budowa brylantu, jego wysokość a pełne wewnętrzne odbicie. Brylanty Hearts & Arrows, takie jak posiadamy w stałej ofercie.

Szlifujemy brylant o idealnych parametrach którego efektem jest niesamowitych osiem strzałek.

Rewelacyjna alternatywa dla cyrkonii w obrączce ślubnej.

Swarovski, uznany lider w precyzyjnym szlifowaniu kamieni jubilerskich, ujawnia prawdziwe piękno Lab Created Diamonds. Swarovski Created Diamonds to w 100% diamenty, tylko pochodzące z laboratorium, a nie z ziemi. Twardość, blask i połysk są identyczne z wydobytymi diamentami. Znak jakości stanowi potwierdzenie zaangażowania firmy Swarovski w dążenie do doskonałości od 1895 roku.

Ponieważ są one identyczne pod względem chemicznym i fizycznym, diamenty stworzone w laboratorium można odróżnić od diamentów wydobytych za pomocą wyrafinowanego sprzętu laboratoryjnego. Swarovski Created Diamonds będą miały napis laserowy, widoczny tylko pod mikroskopem, wyraźnie identyfikujący je jako wykonane przez człowieka.

Oferta cenowa dla brylantów labolatoryjnych SWAROVSKI CREATED DIAMONDS
Rozmiar 1,25 mm 1,50 mm 1,75 mm 2,00 mm
Cena z oprawą 57.00 zł 68.00 zł 79.00 zł 90.00 zł

Diaxor Firma Ryszard Domagała

Zaprasza w godzinach od 9.30 do 18.30
91-041 Łódź ul.Lutomierska 115D tel. 422 575 490
konto nr: 51 1030 0019 0109 8503 0006 2211